HABERLER

HABERLER

Türkiye'nin her yerinden sizin istediğiniz yere, güvenli, huzurlu ve profesyonel bir hizmet ile seyahat etmenizi sağlıyoruz.

Sizin, sevdiklerinizin ve konuklarınızın istenildiği yere transferini, tecrübeli, güvenilir şoförlerimiz ve klimalı son model araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. İş gezileri, kongre ve toplantılarda, havaalanı geliş ve gidiş transferleriniz de kişi sayısına göre son model araçlarımız ile, Vito, Sprinter, minibüs ve otobüslerimizle gerçekleştiriyoruz. Branşlarında uzman ve eğitimli kadromuz ile her zaman en iyi hizmeti amaçlıyoruz. Kişi sayısına göre ve özel istekler doğrultusunda farklı marka ve tasarımlara sahip araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın tümü son model araçlar olup, her geçen gün gelişen teknolojik donanımlarla yenilenmektedir.

Ülkemize gelen yabancı misafirlerin, yerli misafirlerin, üst düzey bürokratların ve konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde uzman ekibimiz ve son model VIP araçlarımız ile güvenli ve rahat üst düzey bir hizmet sunmaktayız.